top of page

USŁUGI FIRMY SEVEN SP. Z O.O.

Dążymy do tego, aby stale pomagać naszym klientom i oferować możliwie najszerszy zakres usług. Poniżej możesz zapoznać się z naszą ofertą. Stale rozwijamy i rozszerzamy nasze usługi, więc jeśli chciałbyś zasugerować coś, czego jeszcze nie ma w naszej ofercie, będziemy wdzięczni za wiadomość. fotowoltaika, pompy ciepłą, usługi elektryczne, Seven Sp. z o.o.

IMG_20210826_125636.jpg
pompy ciepla.jpg

INSTALACJE FOTOWOLTAICZNE

Seven Sp. z o.o. – firma zajmująca się sprzedażą i wykonawstwem instalacji fotowoltaicznych.
Poprzez współpracę z największymi firmami fotowoltaicznymi w Polsce oraz szkolenia specjalistyczne zdobyliśmy rozległą wiedzę i doświadczenie w projektowaniu i montażu instalacji fotowoltaicznych.
Pracujemy na wszystkich możliwych systemach montażowych: na dachach skośnych, płaskich, na gruncie. W ofercie posiadamy wszystkie rodzaje falowników i modułów fotowoltaicznych.
Podczas bezpłatnej wizyty naszego konsultanta omawiamy z klientem jego potrzeby i pomagamy w optymalnym wyborze oprzyrządowania - falownik, typ i moc modułów oraz najbardziej zoptymalizowany sposób montażu instalacji fotowoltaicznej.
Weźmiemy na siebie również wszelkie formalności związane z podłączeniem instalacji do sieci oraz uzyskaniem dofinansowania.
Ponadto stały monitoring nad stanem systemu klienta pozwala nam na reagowanie w razie awarii.

POMPY CIEPŁA I KLIMATYZACJA

Zewnętrzne pompy ciepła pracujące w systemie  powietrze-woda umożliwiają znaczne obniżenie kosztów ogrzewania domu i pozyskania ciepłej wody użytkowej. Instalowane są na zewnątrz budynku a ich montaż nie wymaga wykonywania odwiertów a jedynie przyłączy hydraulicznych i elektrycznych przyjemnością. Skontatuj się z nami i sprawdź jak możemy Ci pomóc.

usługi elektryczne.jpg

USŁUGI ELEKTRYCZNE

- wykonanie nowych instalacji,
- konserwacje i modernizację istniejących instalacji,
- przyłącza domów, placów budów,
- biały montaż, wymiana osprzętu,
- podłączenia płyt indukcyjnych, silników bram, rolet itp.
- usuwanie awarii
- składanie rozdzielnic
- zakładanie monitoringu
- zakładanie alarmu.

Usługi: Usługi
bottom of page